StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maja 10, 2024, 07:23:20 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Kosz
| | |-+  Odp: USURPATION - Nowa kampania
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Odp: USURPATION - Nowa kampania  (Przeczytany 1511 razy)
Ghoster
Level 3-5
*
Wiadomości: 52


Przewrócić kulkę...


« dnia: Lutego 02, 2010, 07:08:56 pm »

Cytuj
Hę? Co? Jak? Znowu sens opuścił salę?
To, że DuGalle miał Stukowa, i zapewne jeszcze cały zespół innych wysokich rangą oficerów, jest zupełnie naturalne – każdy dowódca ma przecież do dyspozycji sztab... a, właśnie – czy ty się aby właśnie nie przyznałeś, że nigdy w życiu nie słyszałeś, co to takiego „sztab”? I żeby zapełnić tę poważną lukę, wydumałeś sobie ową „radę”?
Chryste, czy to się nigdy nie skończy – napotykanie amatorów, mających zerowe pojęcie o realiach wojskowości, a biorących się za tworzenie dzieł w takich realiach?
Admirał założył radę, żeby mieć przy okazji zdanie jakichś mądrych ludzi, żeby nie popaść w samoubóstwienie i dumę w jaką popadł DuGalle, więc chciał mieć kogoś, kto mu ten kretyński pomysł wybije z głowy. Zupełnie jak my, ja tworzę kampanię i mam władzę absolutną, ale ty mi pomagasz wytykając błędy.

Cytuj
Boże, ty widzisz i nie grzmisz?
Sry, nie wierzę w boga. xd

Cytuj
Sprawdziłem – okazuje się, że stoją za tym te kolorki. Jak je wywaliłem z tekstu, to przy ponownym uruchomieniu mapki już się pojawiał.
Ponownie mówię. Wszystkim działa, tobie nie, napraw Starcrafta, nie moją kampanię.

Cytuj
Nie, nie zapytałbym „dlaczego”. Zapytałbym, skąd się tu nagle wzięli kolesie (i to w dużej liczebności), którzy powinni już nie tylko nie istnieć, ale również nie żyć. Zapytałbym również, z jakiej pietruchy przywrócono tę nazwę, skoro jest już, eufemistycznie rzecz biorąc, zdezaktualizowana.
Bo Mengsk zechciał i nazwał ich na cześć prawdziwych Synów Korhalu, czy to aż tak ważne?

Cytuj
O, czyżby? A jak opisujemy kiczowatych kosmitów z lat pięćdziesiątych, to mówimy „ludziki z Marsu”? Czy może raczej „ludziki z Marsa”?
Nigdy nie słyszałem w języku polskim zasady, która kazałaby pisać "a" na końcu nazw planet czy czegokolwiek innego. To mi już zaczyna wyglądać nie na na chęć pomocy/poprawy czegokolwiek, tylko bardziej na przyswojenie komuś własnego toku myślenia. I błagam, jeśli masz ciągnąć rozmowę tylko po to by skomentować to zdanie, nie komentuj.

Cytuj
Cerebrate trudno przełożyć na język polski, a jego najbliższy ekwiwalent - „mózgowiec” - brzmi iście kretyńsko. DLATEGO zostawiam nazwę oryginalną.
Tak więc: USURPATION po polsku brzmi iście kretyńsko. To już jest czepianie się o nic nie znaczące pierdoły, które stworzyłem świadomie, a nie "bo mi się nie chciało". Tak jest lepiej według mnie, tak zostanie.

Cytuj
I nazwy Sił, do których poprzypisywani są gracze.
No i nie zapomnij o braku polskich znaków w kampanii. Głupio by wyglądały polskie napisy "Rój Jedności" przy "Alpha Sqadron" i innych. Wiesz co? Mam wspaniały pomysł, na potrzeby kampanii spolonizuję całego Starcrafta, żeby wszystko było w jednym języku...

Błagam cię, większość z tych rzeczy to pierdoły, pierdoły i nic prócz tego. Tylko nie pisz do mnie, że "jako autor kampanii nie zamierzam jej zapiąć na ostatni guzik". Nie, tak mi się podoba i koniec, uważam to za dobre i właściwie ty, jako jedyna osoba zacząłeś ze mną dyskusję na 2 stronach, właściwie o niczym! Niektóre rzeczy mi się przydały (jak na przykład zaznajomienie mnie z tym, że Konfederacja to jednak nie jest stare Z.D.Z.), ale gdy skończy ci się jedna rzecz, zaczynasz kolejną, potem kolejną i znów o niczym. Jeśli *naprawdę* masz coś do powiedzenia, powiedz to teraz, albo nie mów w ogóle, nie zabierając cennego nam wszystkim miejsca na serwerze. xd
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »