StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maja 09, 2024, 11:30:43 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Kosz
| | |-+  Odp: [ sparing partner / trener ] - potrzebny od zaraz
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: Odp: [ sparing partner / trener ] - potrzebny od zaraz  (Przeczytany 5882 razy)
oo7.
Level 2-2
*
Wiadomości: 9



« dnia: Września 03, 2009, 02:21:48 pm »

Cytuj
Jeśli chodzi o trenowanie, to ogłaszam wszem i wobec, że już nikogo nie trenuję, z nikim nie gram sparringów, więc poprzednie ogłoszenia nieaktualne. :P
  :D ziom cały czas czekam aż przyjmiesz moje wyzwanie (tErroR.007) z chęcią zagram z "gosu tossem z sca" ciekawe czy zrobiłeś postępy bo jak ostatnio grałem z Tobą TvP to na random buildach z 2 fact Cie jechalem ;] czekam na rewanż z Twojej strony
Zapisane
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #1 dnia: Września 03, 2009, 02:52:07 pm »

Z tego, co pamiętam, to było 3 lata temu. A ostatnio, jak graliśmy, to wygrywałem każdą rasą. Nawet w Terran vs Terran, którego w ogóle nie trenuję, cię pokonałem. ;) W ogóle nie wiem, czy jesteś tą osobą, co mam na myśli, ale jeśli tak, to lepiej się nie odzywaj. ;) I nie zagram z tobą, tak na złość - po prostu ignoruje się posty szantażystów, a ty się do nich niewątpliwie zaliczasz.

Cytuj
ziom cały czas czekam aż przyjmiesz moje wyzwanie (tErroR.007)

Jakie wyzwanie i gdzie? Co ty bredzisz?

A - i nie spamuj forum. Jak coś ode mnie chcesz, to pisz PMa/GG.
Zapisane
oo7.
Level 2-2
*
Wiadomości: 9



« Odpowiedz #2 dnia: Września 03, 2009, 04:09:20 pm »

hahaha :D go 1v1 i masz miazgę lamczo ^^ czekam na iccu na Ciebie 8)
Zapisane
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #3 dnia: Września 03, 2009, 04:17:15 pm »

Miazgę to będziesz mieć jak moderator tu zajrzy.

PS. Pocieszny ten klient. :)
Zapisane
oo7.
Level 2-2
*
Wiadomości: 9



« Odpowiedz #4 dnia: Września 03, 2009, 04:51:36 pm »

szczerze mówiąc to mam wyje**** na to forum ^^ jeśli się szuka strategii to się korzysta z TL i GG.net ewentualnie możesz pooglądać vody na terran.pl, dla przykładu Euro[sca] jakby grał a nie siedział tu jako pan i władca noobów to by grał nawet nawet tossem, a tak czas leci a skilla niema ;P GL & HF i bez odbioru
Zapisane
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #5 dnia: Września 03, 2009, 05:31:33 pm »

Niech moderator usunie posty tego "internet warriora" i odpowiedzi na nie, bo to już żenua. Na koniec dodam, że grałem z tym delikwentem ZvT (ja Zerg) nie mając nawet LAN latency, więc nie mogłem mikrować mutaliskami. Zagrałem 3 Hatch Muta i nie dożył nawet Lurkerów. Mimo, że nie mikrowałem jednostkami i kontrola opierała się na attack move. Nie, żebym chciał się jakoś wywyższać, czy coś, ale po prostu chcę pokazać, że on zwyczajnie kłamie. I dobrze, że bez odbioru, przeciętny iloraz inteligencji na SCA wzrośnie o kilkadziesiąt oczek.
Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #6 dnia: Września 03, 2009, 05:44:20 pm »

hahaha :D go 1v1 i masz miazgę lamczo ^^ czekam na iccu na Ciebie 8)

Ta ciekawe jak wszedłeś na icc. :D Serwer ne działa od kilku dni, tylko na stronie jest tajemniczy zegar ^^ http://www.iccup.com/wtf/

Rok szkolny się zaczał a kolega już po zielsku jakimś, nieładnie  8)
Zapisane
oo7.
Level 2-2
*
Wiadomości: 9



« Odpowiedz #7 dnia: Września 03, 2009, 06:46:27 pm »

Euro żal mi Ciebie  bo jestem noobem na D/D- poziomie i co Ty wiesz o 3hatch play (Auymi build i nie ma Cie w 6min), pokarz mi repy bo jakoś sobie nie mogę przypomnieć (bo chyba była tylko 1 taka gra), jedyne co pamiętam to m&m>Twój toss :D  zapraszam Cię za 38 h na Iccup to się przekonamy ^^ zresztą o ile pamiętam to urwałeś mi może max 5(nawet nie) gier z wielu jakie graliśmy razem :D a teraz idź się popłacz do moderatora  :'(

PS. LL hahahaha a co tobie to daje jak nie masz micro? w TvP z Tobą 12 vult atack move i gg ;)
Zapisane
rafikozor
Gość
« Odpowiedz #8 dnia: Września 03, 2009, 07:17:33 pm »

Trzeba mieć pecha, żeby trafić na takiego hater'a. Współczuję Ci Euro^^
Zapisane
Devourer
Level 7-3
*
Wiadomości: 448



« Odpowiedz #9 dnia: Września 03, 2009, 07:31:04 pm »

To już chyba 3 Eurofan na tym forum ^^. Tak jak trzeba uważać z kim się piję, tak trzeba uważać z kim się gra  :D.
Zapisane
oo7.
Level 2-2
*
Wiadomości: 9



« Odpowiedz #10 dnia: Września 03, 2009, 07:33:28 pm »

Cytuj
Trzeba mieć pecha, żeby trafić na takiego hater'a. Współczuję Ci Euro^^
Jaki hater ^^ kiedyś dużo graliśmy ale on stał się "gosu" co nawet D+ ranka z dobrym ratio nie zrobi, przestał grać i stał się królem noobów na SCA  8)
Zapisane
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #11 dnia: Września 03, 2009, 07:35:43 pm »

Pierwsza rzecz - czemu posty tego idioty jeszcze się tutaj znajdują? :P

Druga rzecz - mówiłeś "bez odbioru", więc dlaczego nadal piszesz? Won stąd.

Trzecia rzecz - faktycznie ze mną wygrywał... 3 lata temu, jak dopiero zaczynałem grać w SC (nawet konta na SCA chyba nie miałem, albo dopiero co je założyłem).

Czwarta rzecz - gdy graliśmy ostatnio kilka gier, nie przegrałem ani jednej. Grałem wszystkimi możliwymi rasami, więc...

Cytuj
Jaki hater ^^ kiedyś dużo graliśmy ale on stał się "gosu" co nawet D+ ranka z dobrym ratio nie zrobi, przestał grać i stał się królem noobów na SCA  8)

Kiedyś to 3 lata temu, jak już wspominałem. Kiedy spotkaliśmy się "po latach", to dostawał już niezły łomot. :)
Zapisane
oo7.
Level 2-2
*
Wiadomości: 9



« Odpowiedz #12 dnia: Września 03, 2009, 07:43:59 pm »

Pierwsza rzecz - czemu posty tego idioty jeszcze się tutaj znajdują? :P

Druga rzecz - mówiłeś "bez odbioru", więc dlaczego nadal piszesz? Won stąd.

Trzecia rzecz - faktycznie ze mną wygrywał... 3 lata temu, jak dopiero zaczynałem grać w SC (nawet konta na SCA chyba nie miałem, albo dopiero co je założyłem).

Czwarta rzecz - gdy graliśmy ostatnio kilka gier, nie przegrałem ani jednej. Grałem wszystkimi możliwymi rasami, więc...

Cytuj
Jaki hater ^^ kiedyś dużo graliśmy ale on stał się "gosu" co nawet D+ ranka z dobrym ratio nie zrobi, przestał grać i stał się królem noobów na SCA  8)

Kiedyś to 3 lata temu, jak już wspominałem. Kiedy spotkaliśmy się "po latach", to dostawał już niezły łomot. :)
3lata? styczeń 2008 był 3 lata temu? Ciekawe... zawsze możesz rozwiać wszelkie wątpliwości wklejając tu repa z grą zemną, jak coś to czekam na Ciebie na euro, niestety nie ma tu LL więc będziesz miał na co zwalić ;)

PS. "gdy graliśmy ostatnio kilka gier, nie przegrałem ani jednej" oprócz TvZ z doom dropem do maina i TvP m&m > Twój imba toss, tylko 1 gre wygrałeś, a TvT nie graliśmy  :)
Zapisane
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #13 dnia: Września 03, 2009, 07:46:56 pm »

To teraz ty misiaczku podaj repy. Ode mnie wymagasz, a sam nie podasz? Gadasz głupoty, dobrze pamiętam nasze gry, najwyraźniej ci się z kimś pomyliło. A w styczniu 2008 - jeśli wtedy faktycznie graliśmy - to dostawałeś łomot, że szok. ;P A repów nie mam, bo gier z noobami i bad mannerami nie zapisuję. Więc bądź tak miły i zabieraj się z tego forum.
Zapisane
oo7.
Level 2-2
*
Wiadomości: 9



« Odpowiedz #14 dnia: Września 03, 2009, 07:51:51 pm »

3 lata temu pajacu to ja w SC nie grałem :D jak dobrze pamiętasz to po co ściemniasz? nie mam repów z Tobą, bo po co trzymać gry po 6 min? jak grasz 12next tossem nie potrafiąc mikrować ;/ a ratio z gier z Tobą to mam z 90% :D czekam teraz na Ciebie na Pol-1  8)

PS. A jakie repy zapisujesz skoro grasz tylko z noobami? Mam dać przykład? Obejrzyj swoje vody ^^
Zapisane
Strony: [1] 2 Drukuj 
« poprzedni następny »