StarCraft Area Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maja 08, 2024, 12:51:01 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
+  StarCraft Area Forum
|-+  Offtopic
| |-+  Coś o sobie (Moderator: oOldXman)
| | |-+  Hobby
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: Hobby  (Przeczytany 7100 razy)
Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« dnia: Lutego 11, 2009, 03:13:43 pm »

Muszę wam coś wyznać...

Zacząłem to robić tydzień po moich 14-tych urodzinach. Do teraz nie mogę się z tego uwolnić, chyba nawet nie chcę. Dobrze jest mi z tym, choć niektórzy twierdzą, że to nałóg. Gdy nie mam co robić, a nawet jak jestem zajęty robię to. Nie mogąc powstrzymać się biorę go w prawą dłoń. Czasem jak mam ochotę to również w lewą. Jest dość długi. Ma 22cm. Jest twardy i dość śliski. Ma na sobie dwie gumki, zawsze to lepiej i bezpieczniej. Na początku delikatnie wędruje między moimi palcami. Potem próbuję na nim ostrzejszych sztuczek. To takie przyjemne. Jednocześnie uspokaja i pobudza do coraz to nowych igraszek. Im dłużej go trzymam i się nim bawię, tym bardziej moje ręce robią się wilgotne. Nie zawsze bawię się swoim. Oglądnąłem już wszystkie jakie przyszło mi spotkać, łącznie z tymi które należą do moich kolegów i nauczycieli. Czasem brałem je w dłoń. Nie wszyscy byli z tego powodu zadowoleni. Często robię to samotnie. Równie często zdarza mi się robić to w miejscach publicznych. Sięgam wtedy do spodni i wyjmuję go. W szkole, na ulicy, w domu, w sklepie, na rynku. Obojętne. Zawsze to robię, a ludzie patrzą się na mnie jakoś dziwnie. Nie kryję się z tym.

Jestem penspinnerem!
To jest mniej więcej coś takiego:
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=B8EDUKiwmu8

Poza tym czytam książki fantastyczne, gram na komputerze i trohę żegluję.

A ty jakie masz hobby?
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2009, 03:20:34 pm wysłana przez Mardok » Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
black
Level 3-3
*
Wiadomości: 38



« Odpowiedz #1 dnia: Lutego 11, 2009, 04:38:47 pm »

no chłopie to jest zaj******! Jak ty to robisz?
Zapisane
sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #2 dnia: Lutego 11, 2009, 05:25:11 pm »

Muszę przyznać że to jeden z najbardziej zadziwiających filmików o penspinningu jakie widziałem. Prawdziwy pro z ciebie! :) Też chciałem to robić ale za trudne... ;/
I wciąż nie mam hobby. :(
Zapisane
Darigan
Level 3-4
*
Wiadomości: 45


SILENCE ! ! !


« Odpowiedz #3 dnia: Lutego 11, 2009, 06:20:40 pm »

j/w... też czytam trochę fantastyki i żegluję...
Zapisane

"Bo płomień mojej duszy to dwa krzywe lustra i zepsuta latarka..."
                                                                                                             ~ Anonim
Gantar
Level 5-1
*
Wiadomości: 101



« Odpowiedz #4 dnia: Lutego 11, 2009, 06:30:24 pm »

Ale Mardok nigdzie nie napisał, że to jego wyczyny :P On tylko pokazał jak to powinno wyglądać (oczywiście nie mówię, że to nie jest od razu jego po prostu nie wiem czemu wszyscy uznali to za pewnik :P )
Zapisane

"W okopach nie ma ateistów..."
oOldXman
Moderator
*****
Wiadomości: 211



« Odpowiedz #5 dnia: Lutego 11, 2009, 07:03:22 pm »

Opis z tego wszystkiego jest najlepszy^_^. Cóż, muszę się tego nauczyć :D, tym bardziej, że na lekcji mam dużo czasu... Moje hobby to czekanie na StarCrafta 2 i Diablo 3.
Zapisane

Mateusz
Level 6-4
*
Wiadomości: 296


AH AH AH AH AH


« Odpowiedz #6 dnia: Lutego 11, 2009, 07:27:38 pm »

Hymmm... Gra na gitarze to moja w sumie miłość ^^". Tak, książki też czytam. Jeszcze jest składanie kompów :D. Takie nietypowe :D.
Zapisane

sap
Recenzent
*
Wiadomości: 270


« Odpowiedz #7 dnia: Lutego 11, 2009, 07:48:22 pm »

Gantar, a ja niekoniecznie nazwałem Mardoka pro w kontekście filmiku. :P Wg mnie jak cokolwiek umiesz wykręcić długopisem to już jest sztuka. ^^
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #8 dnia: Lutego 11, 2009, 07:50:54 pm »

Ja umiem kręcić olówikem takie okręgi trzymając go miedzy dwoma palcami, poruszając tylko wskazującym  (wyobraźcie to sobie, bo nie potrafie dobrze opisywać :P).
Poza tym to męczę gitarę (chociaż jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że to ona mnie męczy :P). Od czasu do czasu jakaś giera w SC xD.
Zapisane

deimos0
Newsman
*
Wiadomości: 251


Light's champion in stronghold of darkness


« Odpowiedz #9 dnia: Lutego 11, 2009, 08:06:39 pm »

Moje palce nie są dostatecznie zręczne :D Dlatego też nie wciągnęły mnie prace plastyczne. Jeśli chodzi o moje hobby, to od jakiegoś czasu jest nim fotografia (marne skutki moich wyczynów, ale robię to bardziej dla siebie niż żeby dowartościować się opiniami innych :D), szczególnie analogowa (ciemnia w drodze, domowe studio też). Na cyfrową przyjdzie czas gdy nauczę się szanować każdą wykorzystywaną klatkę. Dochodzi do tego dłubanie w komputerach :D. Czytanie to już nie tyle hobby, co rodzinny nałóg nie wypada więc nawet wspominać :D. Jest SC oczywiście, a raczej komentowanie :D.
Zapisane

"There is no greater burden than choosing who to save" - Kamahl, Fist of Krosa
Euronymous
Level 7-3
*
Wiadomości: 454


www.burzum.org


« Odpowiedz #10 dnia: Lutego 11, 2009, 08:20:38 pm »

Czytanie, czytanie i jeszcze raz czytanie. Czy jest to literatura fantasy (LOTR, Ziemiomorze, książki Sapkowskiego), science fiction (przede wszystkim dzieła Lema i Philipa Dicka [swoją drogą ciekawe nazwisko]), czy filozoficzna (wszystko od Nietzschego, Mein Kampf), a nawet tragedia grecka... :P

Słuchanie muzyki - przede wszystkim black metal (scena od 1991-1994 roku; niektóre "nowe" zespoły, ale niewiele), muzyka klasyczna (Mozart, Vivaldi :P) oraz trochę RAC. Z tym ostatnim jest tak, że nie wszystkie zespoły popieram ideologicznie (chodzi o te chrześcijańskie) natomiast wszelkie pogańsko/NS słucham z przyjemnością, chociaż zdecydowanie najwięcej zespołu Honor (chociaż dla mnie Honor to bardziej black metal, ale mniejsza). Zamierzam nauczyć się wreszcie porządnie grać na gitarze elektrycznej, więc to będzie moje hobby. :P

Filmem specjalnie się nie interesuję. :) LOTR czy SW raz na jakiś czas i tyle. Ze sportem to samo.
Zapisane
Mardok
VIP
*
Wiadomości: 111



« Odpowiedz #11 dnia: Lutego 11, 2009, 11:33:12 pm »

Filmik rzeczywiście nie jest mój. To jeden z najlepszych polaków, a ja na razie nie dużo potrafię.
To o czym mówi tropheus to charge chyba http://www.youtube.com/watch?v=pYcqYcceeng

Euronymous: Już wiem z czym kojarzy mi się ten Dick. Mam w domu grę "Ubik" zrobioną na podstawie jego książki.
Zapisane


"Jeżeli przeciwnik gra somewhat 3 Gate 1 base all-in, nie techuj na siłę."
Rafikozor
Gantar
Level 5-1
*
Wiadomości: 101



« Odpowiedz #12 dnia: Lutego 12, 2009, 01:08:39 pm »

Jeśli chodzi o film... to za dużo tego jest, żeby coś konkretnego wybrać :P

Jeśli chodzi o muzykę to zaczynałem od Kazika i Black Sabatu a skończyłem praktycznie na wszystkim. Co wpadnie w ucho to wędruje do winampa i tyle :P choć wciąż najwięcej mam zdecydowanie metalu (raczej thrashu i heavy).

Z gier to klasyka, czyli SC, UT czy też Heros III. Czasem też się coś nowego przewinie ale to nie to co kiedyś. A i jeszcze Soldat swego czasu był strasznie na tapecie :P

Z książek to podobnie jak Euronymous, czyli ogólnie fantastyka. Z autorów zagranicznych to Pratchett, Łukanienko, Żamboch, Orson Scott Card, Tolkien, Aldis czy Harrison. Z autorów rodzimych: Sapkowski, Szmidt, Pilipiuk, Kozak, Piekara.

Ze sportu to chyba nie zaskoczę nikogo wymieniając piłkę nożną :P Sam grywam jedynie z kumplami raz na tydzień-dwa gdyż rozkład studiów nie pozwala za bardzo na częstsze meczyki ;) Do tego jeszcze bouldering czyli wspinaczka skałkowa na niskich(max 4-5m) obiektach o trudnych drogach. Niestety ostatnio (niech przeklęta będzie sesja ~~) miałem sporą przerwę we wszystkich sportach i kondycja od świąt zdycha pod biurkiem :P
Zapisane

"W okopach nie ma ateistów..."
svartee
Gość
« Odpowiedz #13 dnia: Lutego 12, 2009, 04:11:28 pm »
Modyfikuj wiadomość

Mardok, ciekawy wstęp. Ja sobie czasami obracam długopisem między palcami, ale do tego penspinnera z filmu dużo mi brakuje. ;)

Moim głównym hobby jest niewątpliwie pisanie wierszy. Jak na razie ilość waha się koło setki, ale z jakością ponoć też niezgorzej. Im nowsze, tym lepsze. Lubię bardzo pisać wiersze daleko od ludzi, w jakieś słoneczne lub pochmurne (ale bez deszczu!) dni, bo wtedy wskakuję na rower i jadę do bezludnych okolic pod Warszawą i tam przelewam swe myśli na papier. ;)

Lubię też pisać opowiadania, zwykle krótkie (tak z 30-40 stron), często w jakimś uniwersum (StarCraft, S.T.A.L.K.E.R., WarCraft).

No i moje ostatnie hobby, gra na gitarze (akustycznej). Cóż, gram kiepsko, aczkolwiek nie przeszkadza mi to specjalnie w burzeniu ciszy w mieszkaniu.
Zapisane
tropheus
Level 8-5
*
Wiadomości: 819


Poo, it's hot.


« Odpowiedz #14 dnia: Lutego 12, 2009, 07:55:09 pm »

To o czym mówi tropheus to charge chyba http://www.youtube.com/watch?v=pYcqYcceeng

Otóż to, ale ja to robię w drugą stronę.
Zapisane

Strony: [1] 2 Drukuj 
« poprzedni następny »